NEW

Міжнародний турнір в Одесі: розклад матчів

У середу, 15-го серпня "Кардинал-Рівне" стартує на Дев'ятому міжнародному товариському турнірі на призи заслуженого тренера України В.І. Водяна, який відбудеться в Одесі! Матчі пройдуть у спорткомплексі СКА. 

"Кардинал-Рівне" розпочав другий тренувальний збір

"Кардинал-Рівне" розпочав другий тренувальний збір. Команда зібралася у Рівному. Гравці працюють в режимі дворазових тренувань. Це фізичні вправи, кардіо та робота з м'ячем. Наразі під керівництвом Станіслава Гончаренка тренується 19 гравців.

Вітаємо Володимира Кручка!

Сьогодні, 31-го липня, свій день народження святкує гравець футзального клубу "Кардинал-Рівне" Володимир Кручок. Йому виповнюється 25! Вітаємо з днем народження! Бажаємо здоров'я, жодних травм, забитих м'ячів та перемог!

"Кардинал-Рівне" зіграє на турнірі в Одесі!

У середині серпня "кардинал-Рівне" зіграє в Одесі на Дев'ятому міжнародному товариському турнірі на призи заслуженого тренера України В.І. Водяна! Матчі пройдуть 15-17 серпня у спорткомплексі СКА. 

Микола Дурбан отримав статус вільного агента

Офіційно. Голкіпер Микола Дурбан залишає "Кардинал-Рівне". Гравець отримав статус вільного агента. Футзальний клуб "Кардинал-Рівне" дякує Миколі Дурбану за співпрацю та бажає успіхів у майбутньому!

Facebook. Офіційна сторінка.

Авторизація

Купить СНПЧ
Joomla